Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

theALPS 2012

Efektivní nákup a prodej produktů alpského turismu i žhavé novinky a trendy v této oblasti cestovního ruchu přilákají ve dnech 13. a 14. září 2012 do Innsbrucku přední turistické experty a manažery.

Veletržní a systémový charakter akce theALPS nabízí celou škálu platforem pro výměnu odborných názorů a zkušeností, získávání nových poznatků a uskutečnění obchodů.
V jednací místnosti „theALPS-Handelsraum“ se po virtuálním získání kontaktů a navázání obchodních styků prostřednictvím moderního on-line business systému uskuteční dne 13. 9. 2012 v novém veletržním areálu „Messe Innsbruck“ setkání partnerů, sloužící k prohloubení vztahů a uzavírání obchodů.

Obchodní on-line platforma nabízí po 365 dní v roce podrobné informace o profilech nabízejících a poptávajících, jejich nabídkách a požadavcích. Při večerním setkání se v popředí zájmu ocitne navazování nových obchodních i společenských kontaktů. Nové a vzrušující impulzy očekávají účastníky při příležitosti udílení ceny theALPS-Award dne 13. 9. 2012 a v rámci sympozia theALPS-Symposium 14. 9.2012, věnovaného tématu udržitelného a ohleduplného hospodářského rozvoje evropského alpského prostoru.

Rakouská národní turistická centrála  Österreich Werbung převezme během této jedenapůldenní odborné akce, stejně jako loni, spolu s regionálními hostiteli Tirol Werbung a Innsbruck Tourismus roli národního hostitele.

Informace a přihlášky na www.the-alps.eu