Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Nová reklamní linie Österreich Werbung

Od září 2012 se Österreich Werbung prezentuje zcela novou reklamní linií. Prostřednictvím sloganu „přijeďte a ožijete“ spojeným se zcela novými vizuály se zaměřuje na jedinečný účinek dovolené v Rakousku – na „inspirující zážitky a poznávání“.

Báječné lyžování v Rakousku © Österreich Werbung
Nejde přitom pouze o momentální zážitky na dovolené samotné, ale o prožitky a zkušenosti, které si návštěvníci mohou odvést jako „zážitkový suvenýr“ s sebou domů. S nástupem nové linie dochází nejenom ke změně vizuálů, které obsahují nově i obličej symbolizující spokojeného hosta, ale i našeho loga.

Pro cestovní kanceláře a agentury máme prozatím k dispozici pouze plakáty s novými motivy na zimu 2012/13. Plakáty budou k dispozici na Rakouském workshopu v Praze 26.9.2012 a dále pak samozřejmě na vyžádání. O dalších P.O.S. materiálech se jedná.

Dále na stránkách www.austrianviews.at je k dispozici fotoarchiv 5.000 nejrůznějších fotografií z celého Rakouska, které jsou nyní zdarma ke stažení.

Stačí se jen zaregistrovat a ihned můžete bez problémů stahovat obrázky ve formátu A5.  Najdete zde také přístup k našim reklamním motivům vyjadřujícím filozofii značky a sloužící k turistikému označení Rakouska. Tyto motivy jsme nyní zpřístupnili k volnému stažení až ve formátu velikosti A3.