Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Ohlédnutí za Rakouským workshopem

Ve dnech 30. září a 1. října 2014 se uskutečnila malá podzimní série Rakouských workshopů v Praze a Brně. Příští Rakouský workshop se koná 15. dubna 2015 - poznamejte si včas tento termín do svého kalendáře!

podzimní Rakouský workshop v Praze 2014 © Österreich Werbung

V Praze se workshop konal v exkluzivních prostorách kongresového centra City Congress ve 27. patře budovy City Tower. Jak návštěvníkům workshopu, tak i rakouským partnerům se kromě možnosti projednat detaily vzájemné spolupráce nabízel také nádherný výhled na jihozápadní panorama Prahy. Sešlo se zde celkem 31 rakouských partnerů se zástupci 51 cestovních kanceláří a agentur. Někteří z partnerů se Rakouského workshopu zúčastnili již poněkolikáté a ti, pro které byla letošní účast premiérou, neskrývali nadšení z vysoké účasti a zájmu českých cestovních kanceláří.

Druhý den série pokračovala v Brně v hotelu Best Western International. Jsme velice potěšeni, že se i zde po loňské premiéře již zúčastnily CK a CA z Brna a okolí ve větším počtu a věříme, že opakování akce v příštím roce si již nenechá nikdo ujít. Workshopu se zúčastnilo celkem 18 rakouských partnerů a 21 cestovních kanceláří a agentur.

Termín jarního Rakouského workshopu v Praze je již pevně stanoven na 15. dubna 2015.  Poznamejte si včas tento termín do svého kalendáře!

Doporučujeme i online prezentaci vybraných partnerů zde.

Nabídek jednotlivých partnerů, kteří se podzimních workshopů zúčastnili můžete najít též přímo na stránkách TTG v rubrice „Novinky z workshopů v Praze a Brně“. Více zde.