Navigace Obsah Aktivity v Rakousku

Objednejte si Prodejní příručku Štýrsko 2013/2014

Právě vychází nová Prodejní příručka Štýrsko na rok 2013/2014 v češtině. Obsahuje kompletní nabídku dovolené ve Štýrsku, všechny důležité informace, mimo jiné možnosti příjezdu, výletní cíle, nabídky hotelů, ceny včetně provizí, nabídky balíčků s možností rezervace pro individuální hosty i skupinové zájezdy, služby, akce, podporu pro CK a CA.

Zimní radovánky ve Štýrsku © Steiermark Tourismus / ikarus_cc
Dovolená plná požitků na tepu přírody!
Štýrsko slibuje dovolenou, která osvěží tělo, mysl i ducha. „Zelené
srdce“ je zárukou působivého prostředí plného požitků a
angažovaných, srdečných hostitelů se smyslem pro humor.
 

Tato země je charakteristická kontrastem krajiny mezi vinicemi na jihu a velehorami na severu, rovněž kontrasty mezi putováním po vrcholech, návštěvami termálních lázní a stezkami pro požitkáře. Protiklady, které se podílejí na požitku z dovolené ve Štýrsku, mají rovněž kulinářský charakter - jsou to protiklady mezi vinnými šenky, horskými chatami a lokály oceněnými kuchařskou čepicí (Haubenlokal), mezi dýňovým olejem a Ausseerským sivenem, mezi Sauvignon Blanc a pálenkou z šišek „Zirberl“.

Štýrsko má vynikající poměr ceny a služeb a dobrosrdečné hostitele. Za tuto pověst, kterou si turistická země Štýrsko budovala mnoho let, vděčíme spokojeným hostům, jejichž cesty zprostředkovaly z velké míry cestovní kanceláře tohoto světa: díky vám! Chtěli bychom vám za to srdečně poděkovat a povzbudit vás k tomu, abyste i nadále
motivovali vaše zákazníky k návštěvě Štýrska.

Podporou vám přitom bude naše nová Prodejní příručka Štýrsko 2013/2014, kterou si můžete bezplatně objednat v tištěné podobě na: sales@steiermark.com

V jednotlivých kategoriích naleznete vše, co byste vy a vaši hosté měli vědět o dovolené ve Štýrsku: možnosti příjezdu, výletní cíle, balíčky s možností rezervace pro individuální hosty i skupinové zájezdy a obsáhlou část s nabídkou hotelů a cenami včetně provize pro rok 2013/2014.
Pokud budete mít dotazy ohledně Štýrska, je vám k dispozici tým pro podporu prodeje ze Steiermark Tourismus.

Těšíme se, že vás i vaše hosty budeme moci přivítat ve Štýrsku - v zeleném srdci Rakouska.

 

Další informace:
Internet:
Turistický ruch na internetu: www.steiermark.com/sales/cs
Archiv obrázků pro stáhnutí: www.steiermark.com/foto
Aktuální tiskové zprávy: www.steiermark.com/presse
Internetové stránky pro hosty: www.steiermark.com

E-Mail:
Informace pro turistický ruch: sales@steiermark.com
Informace pro hosty: info@steiermark.com
Steiermark Touristik – incomingová kancelář: info@steiermark-touristik.com