Navigation Obsah Aktivity v Rakúsku

Obrázky a texty na tému „Dovolenka v Rakúsku“

V rámci svojich služieb v oblasti cestovného ruchu, ale aj v prípade dopytu na obrázky a texty za účelom ich použitia v iných oblastiach prevádzkuje agentúra Österreich Werbung databázu obrázkov a textov pod názvom „Austrianviews“.

 © Österreich Werbung / Peter Burgstaller

Obrazové súbory obsahujú výlučne obrázky – približne 320 kusov – ktoré patria k značke „Dovolenka v Rakúsku“ a ktoré sa priebežne aktualizujú a dopĺňajú. Viac ako 5 000 fotografií v obrazovom archíve zachytáva najvýznamnejšie rakúske pamiatky a typický charakter krajiny.

Použitie obrázkov na propagáciu Rakúska v rámci cestovného ruchu a na publicistické účely je bezplatné, jedinou podmienkou je registrácia. Všetky dostupné formáty fotografií je možné stiahnuť priamo, väčšie zobrazenia sú čiastočne dostupné na požiadanie.

V archíve textov sa nachádza približne 500 textov z redakcie agentúry Österreich Werbung, ktoré informujú o dovolenkových a špeciálnych témach alebo aktuálnych trendoch. Texty obsahujú aj linky na webové stránky a rôzne podujatia. V kategórii „Odporúčame“ sa nachádzajú tipy na vynikajúce hotely a reštaurácie, ako aj kultúrne podujatia a zážitky pre dovolenkárov, ktoré umožňujú vyskúšať si produkty značky „Dovolenka v Rakúsku“ na vlastnej koži.

Texty môžu slúžiť nielen ako základ publicistických článkov, internetových stránok, brožúr a iných druhoch médií, ale aj ako zdroj inšpirácie pri vyhľadávaní informácií o dovolenke v Rakúsku.

 

Texty je možné vyhľadávať podľa kategórií a tiež podľa jednotlivých výrazov (slovných spojení). Časť textov je dostupná v angličtine a hoci ich použitie nie je vďaka nadčasovému obsahu obmedzené len na určité obdobie, je potrebné si aktuálnosť textov overiť. V prípade zistenia akýchkoľvek zmien radi uvítame Vaše postrehy.

Prístup do archívu textov je bezplatný a texty je možné použiť bez obmedzenia a udania autorov, či už v plnej dĺžke, skrátené, po úprave alebo vo forme výňatkov. Príklady použitia textov sú vítané!

 

Webová stránka: www.austrianviews.at

Kontakt: foto@austria.info