Tafeln im Weinberg Tafeln im Weinberg

Osztrák workshop

2019. április 1-én (hétfőn) ismét megrendezésre kerül workshopunk, amelyre ezúton szeretném meghívni Önt.

A rendezvényen Alsó-Ausztria, Bécs, Burgenland, Felső-Ausztria, Karintia, SalzburgerLand, Stájerország és Tirol tartományból 35 osztrák kiállítóval találkozhatnak az érdeklődők.

Időpont: 2019. április 1. (hétfő) 10.00 – 14.00 óráig

Helyszín: Novotel Budapest Centrum, 1088 Budapest, Rákóczi út 43-45.

Jelentkezés: Részvételi szándékát a meghívóban kapott jelentkezési lap kitöltésével 2019. március 4-ig jelezze!

A jelentkezés elfogadásáról írásbeli visszaigazolást küldünk a rendezvényt megelőzően.

A rendezvényen való részvétel feltétele az Österreich Werbung Marketing Kft.-től kapott meghívó, illetve részvételi visszaigazolás. (A részvétel ingyenes, a találkozóra a Magyarországon regisztrált, kiutaztatási tevékenységet folytató utazási irodák jelentkezését várjuk.)

Bízunk benne, hogy Önt és kedves kollégáit is a résztvevők között üdvözölhetjük!

Osztrák résztvevők:

Ausztria
A&O HOTELS AND HOSTELS Niklas Sperr, booking@aohostels.com
Falkensteiner Hotels & Residences Ana First, info@falkensteiner.com
Alsó-Ausztria
GG Tourismus der Stadtgemeinde Baden Martina Prischmann, info@baden.at
Kittenberger Erlebnisgärten Elisabeth Winkler, office@kittenberger.at
Kunstmeile Krems Elisabeth Zettl, office@kunstmeile.at
Niederösterreich Gruppenreisen Sabine Handl, sabine.handl@noe.co.at
NÖVOG Niederösterreichische Gerhard Soukup, office@noevog.at
Verkehrsorganisationsges.m.b.H. Helga Soukup-Kousek, office@noevog.at
Schallaburg Harald Pichelbauer, office@schallaburg.at
Stift Klosterneuburg Kerstin Blank, k.blank@stift-klosterneuburg.at
Tourismusgemeinde und Familienskigebiet Annaberg Karl Weber und Katalin Burger, info@annaberg.gv.at
Bécs
Danube Tower Vienna Gottfried Fragner, gottfried.fragner@donauturm.at
Imperial Austria Annamária Dudášová, dudasova@schlosshof.at
Kunsthistorische Museum Wien Markus Kustatscher, markus.kustatscher@khm.at
MAK - Museum für angewandte Kunst Helmut Lenhardt, helmut.lenhardt@mak.at
Burgenland
AVITA Resort****Superior
(Bad Tatzmannsdorf, Südburgenland) Evelin Graf, info@avita.at
Burgenland Tourismus GmbH Silvia Steiner, info@burgenland.info
pan.event GmbH Mária Madarász-Kalmár,
(Esterhazy Betriebe GmbH) m.madarasz-kalmar@esterhazy.at
Felső-Ausztria
Tourismusverband Linz Ingrid Walch, ingrid.walch@linztourismus.at
Karintia
Der Millstätter See. Das Juwel in Kärnten. Christine Ramsbacher, christine.ramsbacher@millstaettersee.at
Nassfeld - Pressegger See Gábor Lukács, magyar@nassfeld.at
Tourismus Region Klagenfurt am Wörthersee Markus Strutz, strutz@visitklagenfurt.at
Villach / Faaker See / Ossiacher See Thomas Melcher, office@region-villach.at
Salzburg tartomány
Das Alpenhaus Hotels & Resorts Tina M. Verdi, willkommen@das-alpenhaus.at
hello salzburg - Salzburgs Top Sehenswürdigkeiten Andreas Ganitzer, info@hello-salzburg.at
Saalfelden Leogang Touristik GmbH Stefan Kaufmann,
stefan.kaufmann@saalfelden-leogang.at
Tourismus Salzburg GmbH Roland Plötzeneder, tourist@salzburg.info
Tourismusverband Abtenau Christel Putz, ferien@abtenau-info.at
Tourismusverband Saalbach Hinterglemm Julie Jagoda, j.jagoda@saalbach.com
Stájerország
Graz Tourismus Susanne Höller, touristik@graztourismus.at
Kelet-Stájerország turizmusrégió Eva Luckerbauer, info@oststeiermark.com
Schladming-Dachstein Tourism Lisa-Marie Prettenthaler, sales@schladming-dachstein.at
Steiermark Tourismus Carina Höfler, info@steiermark.com
Tourismusverband Riegersburg Mag. Harald Wohnhas,
tourismus@riegersburg.com
Weitzer Hotels Julia Routil, julia.routil@weitzer.com
Tirol
ASTORIA RESORT Andrea Rofner, arofner@astoria-seefeld.com