Tafeln im Weinberg Tafeln im Weinberg

Osztrák workshop

2020. március 16-án (hétfőn) ismét megrendezésre kerül workshopunk, amelyre ezúton szeretném meghívni Önt.

A rendezvényen Alsó-Ausztria, Bécs, Burgenland, Felső-Ausztria, Karintia, SalzburgerLand, Stájerország tartományból 24 osztrák kiállítóval találkozhatnak az érdeklődők.  

A legfontosabb információk:
Időpont: 2020. március 16. (hétfő) 10.00 – 14.00 óráig
Helyszín: Zeller Bistro, 1051 Budapest, Hercegprímás u. 18.
Jelentkezés: Részvételi szándékát a meghívóban kapott jelentkezési lap kitöltésével 2020. február 17-ig jelezze!

A jelentkezés elfogadásáról írásbeli visszaigazolást küldünk a rendezvényt megelőzően.

A rendezvényen való részvétel feltétele az Österreich Werbung Marketing Kft.-től kapott meghívó, illetve részvételi visszaigazolás. (A részvétel ingyenes, a találkozóra a Magyarországon regisztrált, kiutaztatási tevékenységet folytató utazási irodák jelentkezését várjuk.)

Bízunk benne, hogy Önt és kedves kollégáit is a résztvevők között üdvözölhetjük!

Osztrák résztvevők:

Alsó-Ausztria
Niederösterreich Bahnen (NÖVOG), Gerhard Soukup info@noevog.at
Niederösterreich Bahnen (NÖVOG), Helga Soukup-Kousek info@noevog.at
Schallaburg Kulturbetriebs.ges.m.b.H, Harald Pichelbauer office@schallaburg.at
Niederösterreich Gruppenreisen, Sabine Handl sabine.handl@noe.co.at
Stift Klosterneuburg, Kerstin Blank k.blank@stift-klosterneuburg.at
Baden bei Wien, Martina Prischmann martina.prischmann@baden.at
Kittenberger Erlebnisgärten, Elisabeth Winkler tourismus@kittenberger.at
Tourismusgemeinde und Familienskigebiet Annaberg, Karl Weber, office@annabergerlifte.at
Tourismusgemeinde und Familienskigebiet Annaberg, Katalin Burger info@annaberg.gv.at

Bécs
Kunsthistorisches Museum Wien, Markus Kustatscher markus.kustatscher@khm.at
Imperial Austria, Annamária Dudášová dudasova@schlosshof.at
Prater Wien, Stefan Lang stefan.lang@spassinwien.at

Burgenland
Esterhazy / pan.event GmbH, Mária Madarász-Kalmár m.madarasz-kalmar@esterhazy.at
Burgenland Tourismus GmbH, Patrick Barabas info@burgenland.info

Felső-Ausztria
Tourismusverband Linz, Ingrid Walch ingrid.walch@linztourismus.at

Karintia
Tourismus Region Klagenfurt am Wörthersee, Markus Strutz strutz@visitklagenfurt.at
Der Millstätter See. Das Juwel in Kärnten., Katharina Gundacker sales@millstaettersee.at
Kärnten Werbung, Lada Pranter lada.pranter@kaernten.at
VISIT VILLACH / Region Villach Tourismus GmbH, Thomas Melcher sales@region-villach.at
Nassfeld - Pressegger See, Orsolya Pál / Bettina Weber magyar@nassfeld.at

Salzburgerland
Salzburg Bahnen, Eva Hutter tourismus@salzburg-ag.at
Tourismusverband Abtenau - Incoming, Christel Putz ferien@abtenau-info.at
Tourismus Salzburg GmbH, Roland Plötzeneder tourist@salzburg.info

Stájerország
Schladming-Dachstein Tourism, Lisa-Marie Prettenthaler  lisa.prettenthaler@schladming-dachstein.at
Graz Tourismus, Susanne Höller sh@graztourismus.at
Steiermark Tourismus, Carina Höfler info@steiermark.com