Het kantoor in Amsterdam

Op ons kantoor in Amsterdam zetten wij ons in om Oostenrijk als vakantieland in Nederland te promoten.

Sinds enkele jaren hebben wij geen bezoekadres meer. Wilt u informatie voor uw vakantie ontvangen dan kunt u met onze informatie afdeling contact opnemen. We zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 17.00 uur te bereiken. Voor overige vragen over bijv. marketingactiviteiten, PR, samenwerkingsmogelijkheden, beurzen of evenementen kunt u ons bellen of met één van onze medewerkers contact opnemen (zie contactblok rechts).

Dhr. Herwig Kolzer
Regio Manager Nederland/Groot-Brittannië/Belgie/Denemarken & Zweden

Tel.: +31 (0) 6 48447985
E-mail:
herwig.kolzer@austria.info

Karin van Dam
Marketing - Partner Management & Joint Promotions

Tel.: +31 (0) 6 14764250
E-mail:
karin.vandam@austria.info

Katharina Vissers
Marketing - R&D

Tel.: +31 (0) 6 14764239
E-mail:
katharina.vissers@austria.info

Mirjam Hoogerman
Marketing - Online

Tel.: +31 (0) 6 14764246
E-mail:
mirjam.hoogerman@austria.info

Nicole Pijpers
Marketing - Content Management & Advertising

Tel.: +31 (0) 6 14764245
E-mail:
nicole.pijpers@austria.info

Marjolein Kristen
Marketing - Social Media

Tel.: +31 (0) 6 14764249
E-mail:
marjolein.kristen@austria.info

Simone Roos
Marketing - Online, OOH

Tel.: +31 (0) 6 14764236
E-mail:
simone.roos@austria.info

Thiebout van den Bergh
Marketing - PR / B2B / Influencer Marketing

Tel.: +31 (0) 6 14764232
E-mail:
thiebout.vandenbergh@austria.info

Veronica Prevo
Marketing - Administratie

Tel.: +31 (0) 6 14764237
E-mail:
veronica.prevo@austria.info