Kontakt Kontakt

Österreich Werbung Praha - kontaktní osoby

Pražská pobočka rakouské národní turistické centrály Österreich Werbung působí na českém trhu od roku 1991. Naším cílem je propagace Rakouska jako země nepřeberných turistických možností.

Snažíme se objektivně a detailně informovat odborníky z oblasti cestovního ruchu a novináře o možnostech dovolené v Rakousku, cestovním kancelářím pomáháme při navazování kontaktů s rakouskými partnery a vybavujeme je reklamními a informačními materiály.

Franca Kobenter Profilfoto

Franca Maria Kobenter
ředitelka

Telefon +420 222 212 057
E-mail franca.kobenter@austria.info
Jaroslav Jachim Profilfoto

Jaroslav Jachim
marketing, kooperace c českými CK/CA, key account management

Telefon +420 222 212 060
Mobile +420 778 760 571
E-mail jaroslav.jachim@austria.info
Katerina Vlckova Profilfoto

Kateřina Vlčková
PR, printová média, rádiové a TV kampaně, campaign management

Telefon +420 222 212 059
Mobile +420 778 760 572
E-mail katerina.vlckova@austria.info
Jan Hrncirik Profilfoto

Jan Hrnčiřík
E-marketing, website marketing, online kampaně

Telefon +420 222 211 285
Mobile +420 778 760 573
E-mail jan.hrncirik@austria.info
Vanda Malinovska Profilfoto

Vanda Malinovská
E-marketing, content management portálu, newslettry

Telefon +420 296 333 896
Mobile +420 778 760 575
E-mail vanda.malinovska@austria.info
Jaroslava Flanderkova

Jaroslava Flanderková
účetnictví, finance

Telefon +420 222 212 060
Mobile +420 778 760 570
E-mail jaroslava.flanderkova@austria.info